Коментар: Віталій Колевич, старший лейтенант поліції, старший інспектор з особливих доручень відділу комунікації ГУНП в Одеській області З’ясовано, що 19-річний містянин розповсюджував в райцентрі шляхом «закладок» наркотики.
Коментар: Любов Гордієвська, полковник поліції, начальник відділу комунікації ГУНП в Одеській області. Зловмисниця забрала у перехожої коштовності для «обряду очищення» від вигаданої порчі. Фігурантка має судимість за скоєння майнових злочинів.
Зловмисників цікавили переважно люди, які займалися підприємницькою діяльністю. До кожного нападу спільники ретельно готувалися і вживали заходів конспірації та уникнення викриття.
Коментар: Любов Гордієвська, полковник поліції, начальник відділу комунікації ГУНП в Одеській області. Розпочато провадження за ч.1 ст.115 Кримінального кодексу України.
Група осіб вирішила збагатися всупереч законодавству та тривалий час забезпечувала безперебійну роботу підпільних закладів, де відвідувачам надавався доступ до азартних ігор, казино та лотерей, які проводяться в мережі Інтернет.
Після знайомства в Інтернеті, «кавалер» зустрівся з жінкою в середмісті. Вона запросила його до себе додому, де гість згодом пригрозив господині ножем та наказав віддати всі золоті прикраси.
Небіжчицю виявили на звалищі в Дальницькому кар’єрі, куди її вивезли разом зі сміттям. Хто вона і від чиїх рук померла, правоохоронці встановили за лічені години.
Правопорушник задушив 23-річного хлопця під час сімейних чвар. Подія сталася 26 жовтня у Великодолинській громаді, коли потерпілий прийшов додому в алкогольному сп'янінні і влаштував з 59-річним вітчимом сварку.
Коментар: Любов Гордієвська, полковник поліції, начальник відділу комунікації ГУНП в Одеській області. 25-річний правопорушник напідпитку побачив у середмісті 22-річного потерпілого і почав просити в нього грошей на додаткову порцію алкоголю.
23-річного зловмисника викрили оперативники територіального підрозділу поліції, коли він намагався збути незаконний товар поштою. У молодого чоловіка поліцейські вилучили три картонні коробки з банками із автомобільною пастою.
В Одесі оперативники Управління міграційної поліції викрили схему незаконного заволодіння соціальними виплатами, передбаченими державою для внутрішньо переміщених осіб Користувалися такою схемою особи, що утримуються в слідчому ізоляторі та виправній