Напрямки курсування приміських поїздів 29 квітня

-
07:26
24
Напрямки курсування приміських поїздів 29 квітня

Де курсуватимуть приміські поїзди АТ «Укрзалізниця» 29.04.2022.

Південно-Західна залізниця

Курсуватимуть приміські поїзди за напрямками:

Жмеринка – Козятин – Жмеринка,Жмеринка – Рахни – Жмеринка,Жмеринка – Вапнярка – Жмеринка,Жмеринка – Могилів-Подільський – Жмеринка,Жмеринка – Гречани – Жмеринка,Хмельницький – Підволочиськ – Хмельницький,Шепетівка – Коростень – Шепетівка,Хмельницький – Кам’янець-Подільський – Хмельницький,Київ – Гребінка – Київ,Київ – Яготин – Київ,Фастів – Київ – Фастів,Роток – Київ – Роток,Коростень – Житомир – Коростень,Коростень – Вінниця – Коростень,Коростень – Бережесть,Овруч – Коростень,Коростень – Ірша – Коростень,Київ-Волинський – Бровари,Київ-Волинський – Ніжин – Київ-Волинський;Гребінка – Борщагівка-Техн.,Мотовилівка – Фастів,Київ – Баришівка – Київ,Дарниця – Київ-Пасажирський – Святошин – Почайна – Дарниця та зворотно,Київ – Житомир – Київ,Терещенська – Новгород-Сіверський – Терещенська,Ніжин – Чернігів – Ніжин,Коростень – Олевськ – Коростень,Конотоп – Ніжин – Конотоп,Конотоп – Ворожба – Конотоп,Конотоп – Бахмач – Конотоп,Конотоп – Хутір Михайлівський – Конотоп.

Також курсуватимуть приміські поїзди між населеними пунктами Козятин, Бердичів, Шепетівка, на дільниці Козятин – Фастів між населеними пунктами Козятин, Фастів та Київ, на дільниці Фастів – Миронівка між населеними пунктами Фастів, Миронівка та Київ (також Київ – Роток та Біла Церква – Київ з понеділка по п’ятницю), на дільниці Шепетівка – Здолбунів між населеними пунктами Шепетівка, Здолбунів, Рівне та Могиляни. Також курсуватимуть приміські поїзди Козятин – Жашків – Козятин та Погребище – Козятин – Погребище.

Придніпровська залізниця

Курсуватимуть приміські поїзди за напрямками:

Запоріжжя – Синельникове – Запоріжжя,Запоріжжя – Канцерівка – Запоріжжя,Нікополь – Запоріжжя – Нікополь,Запоріжжя-2 – Запоріжжя-Ліве – Запоріжжя-2,Дніпро – Кам’янське – Дніпро,Дніпро – П’ятихатки – Дніпро,П’ятихатки – Кривий Ріг – П’ятихатки,Кривий Ріг – Апостолове – Кривий Ріг,Пятихатки – Тимкове – Пятихатки,Кривий Ріг-Сорт – Кривий Ріг-Гол – Кривий Ріг-Сорт,Дніпро – Кривий Ріг – Дніпро,П’ятихатки – Рокувата – П’ятихатки,Дніпро – Чаплине – Дніпро,Чаплине – Синельникове,Дніпро – Межова – Дніпро,Чаплине – Межова – Чаплине,Дніпро – Покровськ – Дніпро,Дніпро – Лозова – Дніпро,Лозова – Синельникове,Дніпро – Синельникове,Красноград – Дніпро – КрасноградАпостолове – Дніпро-Лоцманське – Апостолове,П’ятихатки – Терни – П’ятихатки,П’ятихатки – Червоний Шахтар – П’ятихатки,Кривий Ріг – Інгулець – Кривий Ріг,Нікополь – Кривий Ріг – Нікополь,Нікополь – Тимкове – Нікополь,Марганець – Нікополь.Львівська залізниця

Курсуватимуть приміські поїзди за напрямками:

Львів – Трускавець – Львів,Львів – Сянки – Львів,Львів – Ужгород – Львів,Ходорів – Стрий – Ходорів,Мостиська – Львів – Мостиська,Львів – Мостиська – Держкордон,Львів – Шкло – Львів,Стрий – Самбір – Стрий,Стрий – Львів,Львів – Лавочне – Львів,Львів – Мукачево,Мукачево – Стрий,Лавочне – Мукачево – Лавочне,Мукачево – Ужгород – Сянки та зворотно,Рава-Руська – Львів – Рава-Руська,Стоянів – Львів – Стоянів,Сокаль – Львів – Сокаль,Львів – Ходорів – Львів,Ланівці – Тернопіль – Ланівці,Заліщики – Тернопіль – Заліщики,Ходорів (Підвисоке) – Тернопіль – Ходорів (Підвисоке),Сокаль – Ізов – Червоноград та зворотно,Ківерці – Стоянів – Ківерці,Ківерці – Радехів – Ківерці,Злочів – Львів – Злочів,Тернопіль – Львів – Тернопіль,Тернопіль – Красне – Тернопіль,Рівне – Здолбунів – Львів та зворотно,Львів – Здолбунів – Львів,Підволочиськ – Тернопіль – Підволочиськ,Красне – Тернопіль,Сарни – Ковель – Сарни,Сарни – Здолбунів – Сарни,Здолбунів – Луцьк – Ковель та зворотно,Ковель – Ягодин – Ковель,Здолбунів – Красне,Красне – Рівне – Здолбунів,Івано-Франківськ – Ворохта – Івано-Франківськ,Івано-Франківськ – Ходорів – Івано-Франківськ,Івано-Франківськ – Стрий – Івано-Франківськ,Івано-Франківськ – Коломия – Івано-Франківськ,Коломия – Рахів – Коломия,Заліщики – Коломия – Заліщики,Коломия – Чернівці – Коломия,Дяково – Королево – Солотвино-1,Солотвино-1 – Королево,Королево – Батьово – Королево,Чоп – Королево,Львів – Ужгород – Львів,Львів – Перемишль – Львів,Львів – Чоп – Львів,Львів – Хелм – Львів,Львів – Чернівці – Львів.Південна залізниця

Курсуватимуть приміські поїзди за напрямками:

Суми – Лебединська – Суми,Суми – Краснопілля – Суми,Гребінка – Ніжин – Гребінка,Люботин – Огульці – Люботин,Полтава – Крюків – Полтава,Полтава – Огульці – Полтава,Полтава – Лозова – Полтава,Полтава – Кременчук – Полтава,Полтава – Гребінка – Полтава,Полтава – Кобеляки – Полтава,Харків-Пасажирський – Огульці – Харків-Пасажирський,Харків-Пасажирський – Мерчик – Харків-Пасажирський,Люботин – Мерчик – Люботин,Харків-Пассажирський – Люботин – Харків-Пасажирський,Харків-Пасажирський – Красноград – Харків-Пасажирський,Харків-Пасажирський – Лозова – Харків-Пасажирський,Харків-Пасажирський – Зміїв – Харків-Пасажирський,Харків-Пасажирський – Суми – Харків-Пасажирський,Харків-Пасажирський – Ворожба – Харків-Пасажирський,Ромодан – Ромни – Ромодан,Тростянець-Смородине – Кириківка – Тростянець-Смородине;Тростянець-Смородине – Охтирка – Тростянець-Смородине;Тростянець-Смородине – Ворожба – Тростянець-Смородине.Донецька залізниця

Приміські поїзди не курсуватимуть.

Одеська залізниця

Курсуватимуть приміські поїзди за напрямками:

Христинівка – Черкаси – Христинівка (по днях тижня),Христинівка – Умань – Христинівка (щоденно, крім вихідних),Христинівка – Вапнярка – Христинівка,Гайворон – Вінниця – Гайворон,Гайворон – Рудниця – Гайворон,Т. Шевченко – Гребінка – Т. Шевченко (по днях тижня),Т. Шевченко – Христинівка – Т. Шевченко,Черкаси – Т. Шевченко – Черкаси (по непарних),Миронівка – Знам‘янка – Миронівка,Т. Шевченко – Висіка – Т. Шевченко,Одеса – Кароліно-Бугаз – Одеса,Одеса – Вапнярка – Одеса,Одеса – Балта – Одеса,Одеса – Роздільна – Одеса,Одеса – Мигаєве,Балта – Помічна,Одеса – Мартинівська – Одеса,Знам’янка – Цвіткове – Знам’янка,Знам‘янка – Тимкове – Знам‘янка,Миронівка – Цвіткове – Миронівка,Знам’янка – П’ятихатки – Знам’янка,Помічна – Людмилівка – Помічна,Шевченко – Помічна – Шевченко (по середах та суботах),Помічна – Долинська – Помічна,Долинська – Тимкове – Долинська (щоденно, крім понеділка),Помічна – Знам’янка – Помічна.
RSS
No comments yet. Be the first to add a comment!
Loading...