Поліцейські Одещини припинили діяльність мережі нелегальних гральних закладів HD

Поліцейські Одещини припинили діяльність мережі нелегальних гральних закладів
00:04:17

Група осіб вирішила збагатися всупереч законодавству та тривалий час забезпечувала безперебійну роботу підпільних закладів, де відвідувачам надавався доступ до азартних ігор, казино та лотерей, які проводяться в мережі Інтернет.

У середньому організатори отримували близько 500-800 тисяч гривень на місяць з кожного закладу.

Їхні дії викрили слідчі відділу розслідування особливо тяжких злочинів СУ ГУНП в Одеській області. Оскільки ліцензії на подібний вид діяльності зловмисники не мали, гральні зали, облаштовані у п’яти населених пунктах Одещини, працювали за закритими дверима, під відеонаглядом та з дотриманням усіх пересторог для приховування своїх незаконних дій. Клієнтів у заклад пускали по дзвінку адміністратору або за умовним сигналом.

У ході низки обшуків, які пройшли на 54 адресах за силової підтримки підрозділів поліції «КОРД» та БПОП та під процесуальним керівництвом Одеської обласної прокуратури, з приміщень вилучили понад 300 комп’ютерів з програмним забезпеченням для підключення до інтернет-ресурсів із симуляторами гральних автоматів, значну кількість коштів, отриманих злочинним шляхом, мобільні телефони працівників та відвідувачів, касові апарати, відеореєстратори та інші речові докази протиправних оборудок спільників.

Слідчі кваліфікували їхні дії за частиною 2 статті 203-2 (незаконна діяльність з організації або проведення азартних ігор, лотерей, вчинені за попередньою змовою групою осіб ) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання штрафом від сорока тисяч до п’ятдесяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю строком на три роки.

Наразі досудове розслідування триває.

Коментар: Любов Гордієвська, полковник поліції, начальник відділу комунікації ГУНП в Одеській області.

RSS
No comments yet. Be the first to add a comment!
Loading...