До проєкту Національної поліції України «Пошук дітей» долучилася служба «TAXI 838»

-
19:27
24

До проєкту Національної поліції України «Пошук дітей» долучилася служба «TAXI 838»

Про подальший розвиток комплексної системи пошуку безвісно зниклих дітей йшлося сьогодні, 14 вересня, під час робочої зустрічі керівництва Управління ювенальної превенції Нацполіції та представників компанії.

Національна поліція України розширює технічні можливості запровадженого проєкту, залучаючи до роботи якомога більше суб’єктів.

Сповіщення із детальною інформацією про розшук вже відсьогодні поширюватиметься серед клієнтів служби таксі через мобільний додаток на території з визначеною геолокацією, де востаннє бачили дитину.

Image

Начальник управління ювенальної превенції Національної поліції України Василь Богдан зауважив, що розширення можливостей із розшуку дітей в умовах воєнного часу вкрай важливо, адже щодня підрозділи поліції реєструють десятки повідомлень про зникнення дітей:

«Кожне таке повідомлення потребує негайного реагування, у тому числі із залученням всіх наявних ресурсів та інструментів. У цьому році до поліції надійшло майже 8 тисяч звернень про безвісне зникнення дітей, майже 6 тисяч з яких — лише у період воєнних дій. На жаль, досі не знайдено 231 дитину, пошукові заходи тривають».

Image

Василь Богдан подякував представникам служби таксі за підтримку проєкту Національної поліції, адже взаємодія із громадою покращить ефективність розшуку дітей.

Своєю чергою директор з розвитку Всеукраїнської служби «TAXI 838» Руслан Нагорний підтвердив готовність компанії сприяти ініціативі поліції та подякував за можливість долучитися до такого важливого проєкту.

Image

Image

Управління комунікації
Національної поліції України

RSS
No comments yet. Be the first to add a comment!
Loading...