Білгород-Дністровські поліцейські викрили чотирьох громадян у незаконному зберіганні наркотиків

-
19:28
30

Білгород-Дністровські поліцейські викрили чотирьох громадян у незаконному зберіганні наркотиків

Серед правопорушників – цивільне подружжя з Кароліно-Бугазу, чоловік з Білгорода-Дністровського та жінка з Троїцького. У фігурантів загалом вилучили 25 згортків з наркотичними засобами і психотропними речовинам, які вони зберігали для власного вживання.

29-річний житель Білгорода-Дністровського наркотики ховав за місцем мешкання. Щодо вмісту згортків, які поліцейські вилучили у чоловіка, експрес-тест показав, щов них амфетамін.

Співмешканців віком 28-ми та 40-ка років із Кароліно-Бугазу з наркотиками охоронці порядку зупинили на одній із вулиць села. У пари вилучили PVP, що теж підтвердив експрес-тест. В аналогічний спосіб викрили і 35-річну жінку з Троїцького. Вона розгулювала по Білгороду-Дністровському з метадоном.

Зі слів громадян, заборонені наркомісткі препарати вони зберігали для себе.

«Дії правопорушників слідчі кваліфікували за частиною 2 статті 309 Кримінального кодексу України за кваліфікуючими ознаками – незаконне зберігання психотропних речовин без мети збуту, вчинене за попередньою змовою групою осіб (для цивільного подружжя) та незаконне зберігання наркотичних засобів і психотропних речовин без мети збуту, вчинене у великих розмірах (для інших двох фігурантів). Про підозру правопорушникам повідомили. Триває досудове розслідування проваджень, проводяться додаткові експертні дослідження та інші слідчі дії», — зазначив начальник Білгород-Дністровського районного відділу поліції Павло Бобчинський.

Image

Також поліцейський додав, що, відповідно до чинного законодавства, правопорушникам може загрожувати покарання штрафом від двох тисяч до п’яти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням волі на строк до трьох років.

Білгород-Дністровський районний відділ поліції в Одеській області

RSS
No comments yet. Be the first to add a comment!
Loading...